8.00-17.00

Po-Ne

Frýdek-Místek

Hluboká 64

+420 776 096 091

info@realitnikral.cz

Prodej stavebního pozemku 1 200 – 3 705 m², Baška u Frýdku-Místku

739 01 Baška, Česko

Popis

Video umístěno pod inzercí

Nabízíme možnost bydlení na vesnici s krátkým dojezdem do města poblíž vodní nádrže Baška. Velkou předností pozemků je naprostý klid a soukromí. Pozemek je určen k výstavbě rodinných domů a je mírně svažitý. Na pozemku el., vydáno územní rozhodnutí na vodovodní řad v této lokalitě. Nyní je na pozemku studna a vsak. Stávající celková výměra pozemku je 3.705 m² a lze jej dle zájmu rozdělit na dva či tři menší pozemky s výměrou od 1.200 m². Cena za m² je 895 Kč. V blízkosti pozemku se nachází les. Příjezdová k pozemku je možný jak z obce Baška, tak ze Skalice u Frýdku-Místku

Vodní nádrž Baška v letních měsících nabízí možnost koupání a rybolovu. K příjemným vycházkám láká nejen okolí přehrady, ale i okolí řeky Ostravice, která Baškou protéká. Fotbalové hřiště v Kunčičkách u Bašky, stejně jako sportovní areál Tělocvičné jednoty SOKOL Baška poskytuje řadu možností ke sportovnímu vyžití (fotbal, tenis, nohejbal, volejbal). Oblast Bašky je ideální pro cykloturistiku – mírná stoupání střídají mírná klesání. V obci je také kulturní dům, kde se uskutečňuje celá řada kulturně – společenských akcí. 

Vyznavači pěší turistiky a náročnější cykloturisté ocení cyklostezky i terény v Moravskoslezských Beskydech. Bránou do Beskyd je město Frýdlant nad Ostravicí (asi 10 tis. obyvatel) vzdálený 7 km od Bašky. Nejvyšší hora Beskyd Lysá hora (1 323 m n. m.) je vyhledávaným horským cílem. Kromě koupaliště, sportovního centra se squashovými kurty a krytým bazénem, najdete ve Frýdlantě nad Ostravicí letiště, které nabízí vyhlídkové lety do okolí.

Zveme Vás na prohlídku těchto zajímavých pozemků, stačí nás kontaktovat na uvedeném čísle či emailové adrese. Obratem se Vám ozveme. 

  • Země: Česká Republika

Detail

  • Velikost nemovitosti: 1200 m²

Video